ورود / ثبت نام

قوانین

قوانین

قوانین

برای استفاده از سرویس هیراوین و دوام سرویس، قوانینی در نظر گرفتیم که با ثبت نام واستفاده از سرویس،‌ آنها را پذیرفته‌اید.

وبسایت هایی که در هیراوین بارگذاری میشوند بایستی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هیراوین این حق رادارد که در صورت مشاهده تخلف از این امر،‌ وبسایت و حساب کاربری را غیر فعال نماید. در صورت نقض این مورد، هزینه پرداخت شده قابل بازگشت نمی‌باشد.
هیراوین مسئول محتوای وبسایت های ساخته شده نیست و مسئولیت محتوای وبسایت ها،‌ صاحب امتیاز وبسایت در هیراوین می‌باشد.
هیراوین مسئولیتی در قبال عدم کارکرد وبسایت در صورت دست کاری کد های قالب ندارد.
هیراوین حامی قانون کپی‌رایت می‌باشد و تخطی از این قانون من جمله ایجاد فروشگاه‌های غیرقانونی و مواردی از این قبیل، در صورت مشاهده منجر به حذف وبسایت و غیر فعال شدن کاربر می‌گردد و هزینه پرداخت شده قابل بازگشت نمی‌باشد.
هیراوین متعهد به پایداری دسترسی و خدمات وبسایت های موجود روی هیراوین در تمامی روزهای سال می‌باشد.
هیراوین در صورت بروز مشکل در ساختار وبسایت از جمله بسته شدن پنل، موظف است اکانت دیگری جهت بهره برداری در وبسایت جایگزین کند و در سریعترین حالت ممکن، تمامی خدمات را به حالت عادی بازگرداند.
در صورت عدم امکان ادامه خدمات به هر دلیل (تحریم و …)، هیراوین موظف است مبلغ باقی‌مانده از پلن را ظرف مدت یک هفته به حساب مشترک بازگرداند.
هزینه هر پلن به صورت علی‌الحساب بوده و شامل یک وبسایت با افزونه های دلخواه می‌باشد.
هیراوین موظف است زیر ساخت لازم برای نگهداری و بروزرسانی وبسایت را فراهم نماید.
هیراوین هزینه‌ای مازاد بر پلن، بابت آپدیت‌های وبسایت دریافت نمی‌کند.
خدمات هیراوین به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌شود. هیراوین هیچگونه دخل و تصرفی در وبسایت نمی‌نماید.
هیراوین متعهد می‌گردد تا از طریق تیکت پاسخگوی تمامی سوالات کاربران در مورد خدمات ارائه شده روی این وب سایت
باشد.
در صورت درخواست انصراف از سرویس به دلایل خارج از موارد مذکور در این صفحه،هیراوین پس از کسر جریمه انصراف(حداقل ۲۵٪ هزینه پلن) مبلغ باقی‌مانده از پلن را به شماره حساب کاربر واریز می‌نماید. لازم به ذکر است، بازگشت وجه در صورت درخواست انصراف مشمول پلن‌هایی که با کد تخفیف خریداری شده‌اند نمی‌باشد. این قوانین در حال به روز رسانی می‌باشد و لازم است که طی زمان، به این صفحه سربزنید.